Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
Gościu nie przeżyłeś tego co my!, miałem dom, który był postawiony niedawno, musiałem rozebrać i postawić nowy, mieszkam teraz na poddaszu i nie mam kasy wykończyć, ubezpieczenie mnie olewa a płaciłem 15 lat ubezpieczenie, 4 ha sadu musiałem wyrwać - jesteś taki mądry to powiedz z czego mam teraz żyć i utrzymać rodzinę, łatwo się pisze jak się ma gdzie mieszkać i gdzie pracować. Zapraszam do Wilkowa i Zastowa, zobaczysz na własne oczy co tu jest bo pewnie nie byłeś tylko piszesz głupoty, które ktoś ci opowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w Wilkowie, dobrze obeznany jestem? A no jestem i wiem jaka jest w was mentalność siedzi. Tak samo zmieniliście się jak wasz Wikary. Jadwigo jeśli wiesz co to praca to oświeć internautów czytających ten wątek ile pracujesz że tak Ci ciężko. Mieszkasz w tej gminie i uprawiałaś chmiel, sad. Czy całe 360dni w roku pracujesz? Czy pracujesz 180godzin tygodniowo? Czy z krusu brałaś już zwolnienia by kasa wpadła do kieszeni? Czy płacąc tak niską składkę na krus czujesz się równa względem tych którym ZUS zabiera tak wiele? Życzę wam by PO w przyszłej kadencji wzięło się za ten wasz krus. Byście płacili takie same składki. Może wtedy nabierzecie choć odrobinę pokory i szacunku dla swoich sąsiadów. I Marku ja zachowuję odrobinę kultury i szacunku pisząc o was z dużej litery. Także oszczędź sobie Budowlaniec chyba w większości tych miejscowości nie byłeś To że część pól była wyżej nie znaczy że wszystkie pola pozostały w stanie nienaruszonym. I jeszcze odnośnie Pani Kramek, która to w artykule narzeka. Może Wać Panna opowie o tym jak to przedłużyła miedzę w Chmielniku i zablokowała budowę drogi asfaltowej? Dlaczego udajecie takich pokrzywdzonych, a sami jesteście o d*** potłuc? Waldusiu, nachapałem się jedynie Twoją arogancją. Mam wyje***e na wasze pieniądze, opisuję to jak się ludzie z gminy Wilków zachowują. Mam do tego prawo, tak samo jak Ty do obrażania mnie. Tacy ludzie nie robią na mnie wrażenia Powiedz mi jak bardzo jesteś pokrzywdzony. Czego Ci jeszcze brakuje, podaj mi powód dla którego to właśnie wam wszyscy powinni pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty Waldek to tak rzetelnie się rozliczasz z skarbówka a co do tych miejcowosci to wiem co pisze bo zostalo im 90 % upraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie Państwo, zarówno P. Sz. jak i pozostali pracownicy od ponad roku pracowali po kilkanaście godzin dziennie również w soboty i niedziele. Organizowali dla Was pomoc. Niejednokrotnie padali z wyczerpania. Zrobiliście im wielką krzywdę pomawiając ich na całe województwo. Wnioski nasuwają się same. Po co w państwowej robocie pracować po godzinach i w dni wolne od pracy? Bo ludzie czekają na pomoc? Boże co za ludzie tam mieszkają w tej gminie Wilków? Gdy człowiek jest bardzo zmęczony to rzeczą oczywista jest , że może popełnić niejeden błąd, ale zaraz do prokuratury????????????????????? Mocno wierzę , że nawet w Prokuraturze pracują mądrzy ludzie. Jestem przekonany że w Prokuraturze sprawiedliwie i obiektywnie podejdą do tej sprawy. Zobaczcie jakiego tchórzliwego macie Wójta? Nawet nie zapoznał się ze sprawą tylko szybko do prokuratury aby na wszelki wypadek chronić swój tyłek. Prokuratura winna zbadać całą dystrybucję darów, która to kierował niejaki Pan.D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu drogi. Również pracuję w samorządzie i powódź nas też zmusiła do rezygnacji z urlopów, pracy po godzinach itp. Pamiętaj jednak, że urząd, to nie byle prywaciarz, u którego nic się nie liczy. Jeszcze do tej pory odbieram dni wolne i jeszcze trochę mi tego zostało. Zapłacone też miałem lepiej niż normalnie. Nie pozwoliłbym sobie i nikomu na zabranie czegoś w zamian za pracę. Jeśli ta Pani faktycznie takie coś robiła (a sądząc po urlopie "zdrowotnym" robiła) to jest to zwykłą kradzież i nie bójmy się nazwać złodziejstwa po imieniu. Nic nie usprawiedliwia wykorzystania stanowiska do własnych celów. W Wilkowie pracowały dziewczyny, które dużo dużo więcej robiły niż ich kierowniczka, mam nadzieję, że one nie maczały w tym szwindlu palców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewidziałem jeszcze grabi które grabia od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem każdy kto mieszka na terenach, które są zagrożone zalaniem powinien musieć być ubezpieczony. Wówczas skończyłyby się biznesy na powodzi. Po co się im ubezpieczać skoro można okraść nas podatników ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy tego forum! Mieszkam w gminie Wilków więc wiem doskonale jak jest NAPRAWDĘ. To, że niektórzy ludzie są tak bezczelni,zachłanni, bez honoru i godności nie znaczy, że każdy jest taki! Prosty rachunek-kto miał dużo,dużo stracił. Kto miał gówno,gówno stracił i tylko się ,,nachapał" jak to piszą ludzie, którzy lepszego słowa nie znają. Co do postaci A. Kluziak to oczywiście uważam, że mocno przesadziła z tym jak potraktowała byłego proboszcza parafii.Znałam go osobiście i sądzę, ze nie jest złym człowiekiem.Mało tego,bardzo dużo zrobił dla parafii. W przeciwieństwie do obecnego proboszcza dbał o Kościół. Dzięki niemu m.in. powstał projekt odnowy kaplicy w Polanówce. Jest mi bardzo przykro, że byli tacy ludzie,którzy doprowadzili do jego odejścia. Osobiście byłam na pożegnalnej mszy i widziałam jak pewna stara babka patrzyła na niego zawistnie. Tak na nią wtedy spojrzałam że jej się kurde odechciało już i przestała wytrzeszczać te swoje kaprawe gały.Szczyt chamstwa! Są przecież durne "parafianki"co do Koscioła przychodzą tylko po to, żeby komuś z kimś dupę obrobić. Ale cóż? Takie życie! Ale nie piszcie że cała gmina jest taka! Jak wszędzie zresztą, sa ludzie poj*bani i ludzie godni czegoś. A jak pijecie piwo, to myślicie, że skąd składniki się wzieły? W fabryce urosły? A kto k*rwa zapierda*lał za grosze w chmielniku zebyście mogli się "nachlać"? A jabłka, maliny, truskawki,porzeczki to co kur*wa? Same się zrywają? Wiecie ile pracy trzeba włożyć żeby coś z tego było? A myślicie, że co kurna-jak się pracuje w polu to na leżąco na materacyku pod palmą z mohito? Pryskaj,(a opryski drogą nie chodzą, pozatym w ch*j kosztują),rwij,sadź,oraj,przebieraj,krzesaj....I co? To ma być siedzenie i pierdzenie pod siebie? Jak ktoś myśli że tak praca na polu wygląda to niech się w łeb strzeli albo przynajmniej puknie i się zastanowi co on w ogóle odpierda*a. Tak!Przepraszam za użyte słowa z gwiazdkami ale to tak człowieka ponosi, jak jakiś imbecyl się nie zna i jakieś swoje chore idee ogłasza. Nie ma nic gorszego!Doprawdy! To jak by Tusk mówił, że dotrzyma wszystkich obietnic! Ha ha ha.Ale się uśmiałam...Buhahaha...A i nie wszyscy Zastowiacy mieli najgorzej! To,że u nich woda najszybciej doszła to nie znaczy że u kogoś stała krócej!Ludzie mieszkali niżej i tez mieli wody w ch*j i ciut ciut i co? W Koloni Kłodnica to w niektórych miejscach dochodziło do 3 metrów nawet! I proszę mi nie zażucać kłamstw, bo mierzyłam osobiście! I nie pisze tego, dlatego że chcę więcej darów, lub dlatego,zeby się pożalić i popisać jak to jest źle! Pisze żeby tym cymbałom uzmysłowić jak jest naprawdę! NAPRAWDĘ! A to że niektórzy wyremontowali domy to nie znaczy że im w polu cód i miód wyrośnie. Jak dostali kase na dom a nie na pole to co mieli zrobić?Podetrzeć się nimi? Aby plony były takie jak kiedyś musi minąć jeszcze kilka lat! Ale to co? Damy radę! Wiem że niektórzy będą znów chcieli darów! Wiem, ale to tylko nieliczna grupa która się przyzwyczaiła i potrzebuje pomocy psychologa bądź terapeuty najwyraźniej. Przepraszam, za wszystkich zachłannych mieszkańców gminy Wilków! Nic innego zrobić więcej nie mogę. Proszę tylko, aby nie szerzyć głupot na temat o którym się nie ma pojęcia. Pragnę też pozdrowić ks. Szcześniaka bo uważam że nie zasługiwał wcale na to co go spotkało. Zegnam. A jeszcze... Drogi budowlańcu! To że sady kwitną to jest efekt zapier***a*nia ludzi też! Ty "zwiedzaczu" zalanych miescowości. Pewnie pływałeś tez sobie z Kazimierza stateczkiem paliłes fajki i piwsko piłes jak inni turyści zwiedzający nasza gminę wtedy. Tania polska Wenecja, co?Idź sobie jeszcze pojeżdzij może ci coś to da.A osoby które przypływały sobie zza Wisły okradały mieszkania? To jest szczy szczytu! Ha! A o tym to już nikt nie mówi! Gdzie opryskiwacz, telewizor..tylko tyle wiem, ale napewno i więcej nakradli szajbusy! Proszę o zwrot! Koniec odzewu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opywatelka owej gminy napisał:
Drodzy czytelnicy tego forum! Mieszkam w gminie Wilków więc wiem doskonale jak jest NAPRAWDĘ. To, że niektórzy ludzie są tak bezczelni,zachłanni, bez honoru i godności nie znaczy, że każdy jest taki! Prosty rachunek-kto miał dużo,dużo stracił. Kto miał gówno,gówno stracił i tylko się ,,nachapał" jak to piszą ludzie, którzy lepszego słowa nie znają. Co do postaci A. Kluziak to oczywiście uważam, że mocno przesadziła z tym jak potraktowała byłego proboszcza parafii.Znałam go osobiście i sądzę, ze nie jest złym człowiekiem.Mało tego,bardzo dużo zrobił dla parafii. W przeciwieństwie do obecnego proboszcza dbał o Kościół. Dzięki niemu m.in. powstał projekt odnowy kaplicy w Polanówce. Jest mi bardzo przykro, że byli tacy ludzie,którzy doprowadzili do jego odejścia. Osobiście byłam na pożegnalnej mszy i widziałam jak pewna stara babka patrzyła na niego zawistnie. Tak na nią wtedy spojrzałam że jej się kurde odechciało już i przestała wytrzeszczać te swoje kaprawe gały.Szczyt chamstwa! Są przecież durne "parafianki"co do Koscioła przychodzą tylko po to, żeby komuś z kimś dupę obrobić. Ale cóż? Takie życie! Ale nie piszcie że cała gmina jest taka! Jak wszędzie zresztą, sa ludzie poj*bani i ludzie godni czegoś. A jak pijecie piwo, to myślicie, że skąd składniki się wzieły? W fabryce urosły? A kto k*rwa zapierda*lał za grosze w chmielniku zebyście mogli się "nachlać"? A jabłka, maliny, truskawki,porzeczki to co kur*wa? Same się zrywają? Wiecie ile pracy trzeba włożyć żeby coś z tego było? A myślicie, że co kurna-jak się pracuje w polu to na leżąco na materacyku pod palmą z mohito? Pryskaj,(a opryski drogą nie chodzą, pozatym w ch*j kosztują),rwij,sadź,oraj,przebieraj,krzesaj....I co? To ma być siedzenie i pierdzenie pod siebie? Jak ktoś myśli że tak praca na polu wygląda to niech się w łeb strzeli albo przynajmniej puknie i się zastanowi co on w ogóle odpierda*a. Tak!Przepraszam za użyte słowa z gwiazdkami ale to tak człowieka ponosi, jak jakiś imbecyl się nie zna i jakieś swoje chore idee ogłasza. Nie ma nic gorszego!Doprawdy! To jak by Tusk mówił, że dotrzyma wszystkich obietnic! Ha ha ha.Ale się uśmiałam...Buhahaha...A i nie wszyscy Zastowiacy mieli najgorzej! To,że u nich woda najszybciej doszła to nie znaczy że u kogoś stała krócej!Ludzie mieszkali niżej i tez mieli wody w ch*j i ciut ciut i co? W Koloni Kłodnica to w niektórych miejscach dochodziło do 3 metrów nawet! I proszę mi nie zażucać kłamstw, bo mierzyłam osobiście! I nie pisze tego, dlatego że chcę więcej darów, lub dlatego,zeby się pożalić i popisać jak to jest źle! Pisze żeby tym cymbałom uzmysłowić jak jest naprawdę! NAPRAWDĘ! A to że niektórzy wyremontowali domy to nie znaczy że im w polu cód i miód wyrośnie. Jak dostali kase na dom a nie na pole to co mieli zrobić?Podetrzeć się nimi? Aby plony były takie jak kiedyś musi minąć jeszcze kilka lat! Ale to co? Damy radę! Wiem że niektórzy będą znów chcieli darów! Wiem, ale to tylko nieliczna grupa która się przyzwyczaiła i potrzebuje pomocy psychologa bądź terapeuty najwyraźniej. Przepraszam, za wszystkich zachłannych mieszkańców gminy Wilków! Nic innego zrobić więcej nie mogę. Proszę tylko, aby nie szerzyć głupot na temat o którym się nie ma pojęcia. Pragnę też pozdrowić ks. Szcześniaka bo uważam że nie zasługiwał wcale na to co go spotkało. Zegnam. A jeszcze... Drogi budowlańcu! To że sady kwitną to jest efekt zapier***a*nia ludzi też! Ty "zwiedzaczu" zalanych miescowości. Pewnie pływałeś tez sobie z Kazimierza stateczkiem paliłes fajki i piwsko piłes jak inni turyści zwiedzający nasza gminę wtedy. Tania polska Wenecja, co?Idź sobie jeszcze pojeżdzij może ci coś to da.A osoby które przypływały sobie zza Wisły okradały mieszkania? To jest szczy szczytu! Ha! A o tym to już nikt nie mówi! Gdzie opryskiwacz, telewizor..tylko tyle wiem, ale napewno i więcej nakradli szajbusy! Proszę o zwrot! Koniec odzewu!
Jak to przeczytałem to poprostu szook. Jeśli kobieta używa tak plugawego i prymitywnego słownictwa opartego na ka, ha, itp, to chyba jest tyle samowarta. Poprostu wstyd i pozostawię dalej tą ocene bez komentarza, a na dodatek katoliczka, bo jak pisze to chodzi do kościoła . Pytam się po co??. Kiedy po mszy również czyni to samo jak pisze. Niesmaczne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak to przeczytałem to poprostu szook. Jeśli kobieta używa tak plugawego i prymitywnego słownictwa opartego na ka, ha, itp, to chyba jest tyle samowarta. Poprostu wstyd i pozostawię dalej tą ocene bez komentarza, a na dodatek katoliczka, bo jak pisze to chodzi do kościoła . Pytam się po co??. Kiedy po mszy również czyni to samo jak pisze. Niesmaczne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet to doskonałe miejsce aby się psychicznie wyładować, to nie tylko przesył informacji...pewnie wiele osób poczuje się lepiej jak napisze jakiś komentarz. Dużo w tych wypowiedziach zawiści, chamstwa, zazdrości...Tylko na polskich forach można sie oczytać tak wiele inwektyw...co mówi o tym jakim jestesmy narodem. Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych i pokornych w duchu mieszkańców tej gminy. Życze Wam Powodzenia!!! A Ci co kradną w gminie, oby Was sprawiedliwa kara dosięgła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODZIWIAM Panią ALINĘ K. która odważyła się na sprawiedliwe podejście do tej sytuacji i poczyniła pewne kroki aby położyć kres pazernemu złodziejstwu i przywłaszczaniu sobie i swoim bliskim darów i pieniędzy ofiarowanych przez ludzi dobrej woli. Interesuje mnie czy ma poparcie w innych radnych - czy siedzą w ukryciu nie wychylając się a tym samym przyklaskując temu co się dzieje w gminie. Czyżby i oni mieli brudne ręce?? Pochodzę z rej gminy i jestem zorientowany w sytuacji. Tak, to prawda ze większość ma powody do radości po tej powodzi, ale jest też duże grono ludzi pokrzywdzonych i nie wszyscy są pazerni. Może właśnie Ta Pani ALINA dobierze się do tej kliki. Przekrętów tam nie brakuje i wiekszość urzędasów się obłowiła i siedzi dodatkowo na ciepłych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to nawet kosciol omamia. stypendium sie niektorym zachcialo. oszukuja jak tylko moga, ze niby bez pracy, bez srodkow do zycia, a tak naprawde z samej pracy w usuwaniu szkod malzenstwo dostaje 4000zl a dzieciaczki jezdza do lublina zeby zebrac niby na ksiazki a tak naprawde to wydaja na ciuszki pierduszki, a co lepsi wilkowiacy to na piwo i fajki. zalosne. powinni cofnac to albo jeszcz eraz sprawdzic kto tak naprawde pracuje i komu potrzeba a nie tutaj zlote okna w kurnikach, palace i schodi z marmuru a zebraja u ksiezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do prac interwencyjnych to 1100zl to troszkę mniej niż 4tys.szkoda ze brak tu faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś cichnie wątek na temat złodziejstwa w gminie Wilków po światłym kierownictwem pana t. Czyżby już nikogo nie oburzało to złodziejstwo? cóż to za kraj, co pozwala okradać porządnych obywateli przez niby pokrzywdzonych... brawo, brawo, wybierajcie tak dalej, ale pamiętajcie - dla wszystkich nie starczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odjebcie sie szmaciarze od naszej gminy żal wam dupy ściska że nasza gmina jest bogatsza od innych i że mamy więcej kasy od was.Obrażacie sadowników i chmielarzy którzy charują żebyście mogli się nażreć i nachlać piwa.ZAlało nas w 90 procentach po sufity a wy się z tego naśmiewacie hamy z miasta.Przed powodzią nasza gmina była lepsza jest i będzię na zawsze.ALINA KLUZIAK NA WÓJTA ANDZEJ LEPPER NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiślak napisał:
Odjebcie sie szmaciarze od naszej gminy żal wam dupy ściska że nasza gmina jest bogatsza od innych i że mamy więcej kasy od was.Obrażacie sadowników i chmielarzy którzy charują żebyście mogli się nażreć i nachlać piwa.ZAlało nas w 90 procentach po sufity a wy się z tego naśmiewacie hamy z miasta.Przed powodzią nasza gmina była lepsza jest i będzię na zawsze.ALINA KLUZIAK NA WÓJTA ANDZEJ LEPPER NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!
oraz Syjoniści od Syjamu, Księża na Księżyc i Ziemia dla Ziemian!!!! ahoj powiślańscy taplarowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiślak napisał:
Odjebcie sie szmaciarze od naszej gminy żal wam dupy ściska że nasza gmina jest bogatsza od innych i że mamy więcej kasy od was.Obrażacie sadowników i chmielarzy którzy charują żebyście mogli się nażreć i nachlać piwa.ZAlało nas w 90 procentach po sufity a wy się z tego naśmiewacie hamy z miasta.Przed powodzią nasza gmina była lepsza jest i będzię na zawsze.ALINA KLUZIAK NA WÓJTA ANDZEJ LEPPER NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!
Nie podszywaj się za kogoś innego, bo Twoja opinia świadczy bardzo źle o Tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszej gminie są ludzie pracowici, którzy nie biorą udziału w tych bezsensownych nagonkach, jak i leniwi - to oni właśnie kłócą się o wszystko. Nie możecie uogólniać, że wszyscy Powiślacy są darmozjadami i nierobami. Tacy ludzie są WSZĘDZIE, nie tylko u nas. Nie są nawet większością, po prostu są głośniejsi. Jak widać bardzo skutecznie psują nam opinię. Poza tym, przecież nie wszyscy Powiślacy brali udział w tej kłótni. Większość nie ma na to czasu, bo musi pracować. A Wy, mieszkańcy innych gmin, nie wylewajcie na nas swoich żalów. Nie jesteście sprawiedliwi. Najłatwiej jest generalizować, a to nie jest sprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom domem ale nie chcielibyście tej kasy i tego przeżyć przez przez 6 miesięcy nie mieszkać w swoim domu tylko tułać sie po rodzinie a pola nikt nie dba o to ile jest strat a tak szczerze to nie widziałam w wilkowie żadnych pałaców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...